Užitočný e-book plný zaujímavých tipov: Desatoro dobrých rad pre chudnutie Stiahnuť zadarmo

NATURHOUSE skúsenosti

  • 1. Objednávka konzultácie
  • 2. Prídete na osobné stretnutie
  • 3. Poradenstvo ZADARMO

Reálne príbehy našich spokojných zákazníkov

Zuzana Králová - Trenčín

PředPo

"Na ulici ma oslovila asistentka z vý- živovej poradne NATURHOUSE a tak viac menej zo zvedavosti som si išla dať pomerať telesné tkanivá v tele. Vedela som o kilách navyše, ale veľmi ma prekvapilo, keď mi po- vedali, že zadržujem v tele aj vodu. Objedna- la som sa na konzultáciu k pani dietologičke Ľubici Samekovej a viem, že som urobila dobre."

Celý příběh zde v PDF

Michal Kučera - Bratislava

PředPo

"Cítim sa perfektne a mám viac energie a pestrejší život vďaka NATURHOUSE. " Hovorí nadšene pán Michal Kučera, ktorý vo výživovej poradni v Bratislave v NC CENTRAL schudol 45 kg.

Celý v DOC příběh zde

Jana Tomková - Košice

PředPo

"Som to opäť ja a cítim sa veľmi dobře." Pochvaľuje si pani Jana Tomková, ktorá za 6 mesiacov schudla 18,3 kg pod vedením dietologičky vo výživovej poradni NATURHOUSE v Košiciach.

Celý příběh zde v PDF

Magdaléna EL-Tabbaa - Trenčín

PředPo

"Do NATURHOUSE ma priviedla moje sestra, ktorá úspešne chudla a veľmi si pochvaľovala prístup personálu. Chvíľu som váhala, ale potom som si povedala, že to skú- sim a neľutujem."

Celý příběh zde v PDF

Výsledky diét sú individuálne a nie sú zaručené rovnako dobré výsledky.


Objednávka výživového poradenstva
Spokojení zákazníci NATURHOUSE

Ako to funguje?

Stále nechápete, ako vám výživové poradenstvo NATURHOUSE môže pomôcť? Stačí sa objednať vo vašom meste a prísť na našu pobočku. Špeciálne vyškolený výživový poradca vám zdarma poradí, ako začať zdravo jesť a žiť, dodá vám motiváciu a podporu. Vy si hradíte len produkty na bylinnej báze. Budete spokojnejší vy aj vaše okolie.

Více

Najčastejšie dotazy

Koľko schudnem a za ako dlho? Koľko stojí konzultácia v pobočke NATURHOUSE? Akým spôsobom chudnutie funguje? Koľko času budem potrebovať, aby som sa zbavil prebytočných kilogramov? Je možné jesť zdravo a pritom chutne?

Více

Objednávka online

Rýchla a hlavne úplne bezplatná objednávka a následná konzultácia vo vašom meste. Získajte cenné informácie od našich preškolených dietologických pracovníkov a začnite konečne zdravo chudnúť.

Více
© 2019 DietnyPlan.sk - zdravý jídelníček, natur house, výživové poradenstvo, výživový poradca, jedálniček na chudnutie, rýchle a zdravé chudnutie
CZIN.eu