Užitočný e-book plný zaujímavých tipov: Desatoro dobrých rad pre chudnutie Stiahnuť zadarmo

Produkty NATURHOUSE

  • 1. Objednávka konzultácie
  • 2. Prídete na osobné stretnutie
  • 3. Poradenstvo ZADARMO

Raňajky s vôňou vanilky

Naštartuje svoj deň s chuťou! Sušienky FIBROKI Tost vás uchvátia jemnou maslovou krehkosťou a sladkou arómou vanilky. Navyše neobsahujú pridaný invertný cukor. Miesto neho je použitá fruktóza, ktorá sušienkam prepožičiava skvelú chuť a neuškodí vašej línii. Naviac sú tieto sušienky obohatené o nestráviteľnú vlákninu, ktorá podporuje správne zažívanie. 100 gramov sušienok FIBROKI Tost obsahuje len 22,6 g tuku, z toho 9,4 g sú nasýtené mastné kyseliny. Jedno balenie vám vystačí na 14 porcií raňajok.


Pre chvíle odpočinku

Pri príjme každej potraviny a jedla, prijímame taktiež kalórie (jednotka energie). Rozdiel príjmu a výdaja kalórií za deň rozhoduje o tom, akú máme hmotnosť a koľko máme energie. Spotreba kalórií je u každého človeka iná a ovplyvňuje ju množstvo faktorov (vek, pohlavie, hmotnosť, fyzická námaha). Zdravá výživa sa skladá nielen z príjmov vyváženého jedla, ale aj z príjmu dostatočného množstva tekutín. Je totiž vedecky dokázané, že ak za den neprijmeme dostatočné množstvo tekutín, začnú sa nám tvoriť tukové zásoby. Existujú tiež prázdne kalórie. To sú potraviny s obrovskou energetickou hodnotou, ktoré nie sú pre človeka akokoľvek prospešné – alkohol, sladkosti, čipsy, limonády, fast food.

Chudnite bez hladu!

Sušienky FIBROKI rolin sú ako stvorené pre odpoludňajšiu siestu. Rovnako ako FIBROKI Tost sú zbavené nepriaznivej sacharózy, ktorá je nahradená ovocným cukrom a okrem toho obsahujú nestráviteľnú vlákninu, ktorá pomáha správnemu tráveniu. Zaujme vás maslová chuť a vôňa anízu, ktoré sušienkam dodávajú jemnosť a vláčnosť. V balení je 33 sušienok, ktoré vystačia na 11 porcií. Odporúčaná porcia obsahuje 3 guľaté zázraky, ktoré hravo upokoja vašu chuť na sladké.


Produkty exkluzívne iba na pobočkách

Všetky výrobky môžete exkluzívne zakúpiť vo všetkých výživových poradniach NATURHOUSE. Sú voľne dostupné u asistentov bez potreby konzultácie s dietológom!


Skúsenosti s NATURHOUSESpokojení zákazníci NATURHOUSE

Ako to funguje?

Stále nechápete, ako vám výživové poradenstvo NATURHOUSE môže pomôcť? Stačí sa objednať vo vašom meste a prísť na našu pobočku. Špeciálne vyškolený výživový poradca vám zdarma poradí, ako začať zdravo jesť a žiť, dodá vám motiváciu a podporu. Vy si hradíte len produkty na bylinnej báze. Budete spokojnejší vy aj vaše okolie.

Více

Najčastejšie dotazy

Koľko schudnem a za ako dlho? Koľko stojí konzultácia v pobočke NATURHOUSE? Akým spôsobom chudnutie funguje? Koľko času budem potrebovať, aby som sa zbavil prebytočných kilogramov? Je možné jesť zdravo a pritom chutne?

Více

Objednávka online

Rýchla a hlavne úplne bezplatná objednávka a následná konzultácia vo vašom meste. Získajte cenné informácie od našich preškolených dietologických pracovníkov a začnite konečne zdravo chudnúť.

Více
© 2019 DietnyPlan.sk - zdravý jídelníček, natur house, výživové poradenstvo, výživový poradca, jedálniček na chudnutie, rýchle a zdravé chudnutie
CZIN.eu