Užitočný e-book plný zaujímavých tipov: Desatoro dobrých rad pre chudnutie Stiahnuť zadarmo

Často kladené otázky

  • 1. Objednávka konzultácie
  • 2. Prídete na osobné stretnutie
  • 3. Poradenstvo ZADARMO
Akej povahy sú produkty NATURHOUSE?
Naše produkty sú všetky na prírodnej bylinnej báze, zaregistrované Ministerstvom zdravotníctva.
Aké vzdelanie majú výživový poradcovia NATURHOUSE?
Všetci výživový poradcovia NATURHOUSE sú absolventmi vzdelávacích kurzov s akreditáciou Ministerstva školstva a všetci absolvovali informačný kurz systému NATURHOUSE.
Je možné jesť zdravo a pritom chutne?
Samozrejme, že áno! Naopak objavíte, že varenie z čerstvých a sezónnych produktov môže byť naozaj chutné a naučíte sa zvýrazniť chuť a vôňu korením a bylinkami.
Budem musieť jesť len produkty NATURHOUSE?
Produkty NATURHOUSE nie sú náhradou stravy, ale dopĺňajú a podporujú chudnutie, a tak pomáhajú odvádzať vodu, spaľovať tuky, zrýchľovať metabolizmus.
Kde môžem kúpiť produkty NATURHOUSE?
Naše produkty je možné kúpiť exkluzívne v našich centrách NATURHOUSE.
Koľko času budem potrebovať, aby som sa zbavil prebytočných kíl?
Nie je možné povedať vopred, za ako dlho sa podarí schudnúť ... našťastie nie sme totiž všetci rovnakí. Niekto môže mať metabolizmus zablokovaný, iný napríklad alergiu na niektoré potraviny, niekto práve prežíva obdobie silného stresu alebo vedie život na pohovke. Chudnúť pár kilo mesačne je považované za správne.
Koľko stojí konzultácia v pobočke NATURHOUSE?
Konzultácia vrátane vypracovania diétneho plánu je úplne ZADARMO.
Koľko stojí absolvovať metódu NATURHOUSE?
Nie je možné vyčísliť presne náklady, ktoré zákazník vynaloží, pretože záleží na mnohých okolnostiach, najmä na stave klienta. Jedno je ale isté: NATURHOUSE je pre všetkých a nezaväzuje nikoho žiadnymi zmluvami ani inak.
Nestanem sa závislým na Vašich produktoch?
Produkty sú na prírodnej báze a nevytvárajú žiadny druh závislosti.
Naozaj musím prichádzať do centra NATURHOUSE každý týždeň?
Týždenná konzultácia, ktorá je vždy zadarmo, je veľmi dôležitá, pretože dodáva psychickú podporu tomu, kto sa rozhodne zapracovať na svojej váhe. Možnosť počítať s profesionálom, ktorý je mi stále k dispozícii, dovoľuje rýchlejšie dosiahnuť cieľ.
V čom sa odlišuje metóda NATURHOUSE od ostatných metód či diét?
NATURHOUSE sa snaží o výchovu, popr. "prevýchovu" vo výžive, preto neponúka prísne a zakazujúce diéty, ale vyučuje, ako jesť dobre a zdravo.

Objednávka výživového poradenstva

Spokojení zákazníci NATURHOUSE

Ako to funguje?

Stále nechápete, ako vám výživové poradenstvo NATURHOUSE môže pomôcť? Stačí sa objednať vo vašom meste a prísť na našu pobočku. Špeciálne vyškolený výživový poradca vám zdarma poradí, ako začať zdravo jesť a žiť, dodá vám motiváciu a podporu. Vy si hradíte len produkty na bylinnej báze. Budete spokojnejší vy aj vaše okolie.

Více

Najčastejšie dotazy

Koľko schudnem a za ako dlho? Koľko stojí konzultácia v pobočke NATURHOUSE? Akým spôsobom chudnutie funguje? Koľko času budem potrebovať, aby som sa zbavil prebytočných kilogramov? Je možné jesť zdravo a pritom chutne?

Více

Objednávka online

Rýchla a hlavne úplne bezplatná objednávka a následná konzultácia vo vašom meste. Získajte cenné informácie od našich preškolených dietologických pracovníkov a začnite konečne zdravo chudnúť.

Více
© 2020 DietnyPlan.sk - zdravý jídelníček, natur house, výživové poradenstvo, výživový poradca, jedálniček na chudnutie, rýchle a zdravé chudnutie
CZIN.eu